Berra Mobilya 2015 yılından bu güne mobilya sektöründe üretim, mağazacılık ve online alışveriş firması olarak faaliyetini sürdürmektedir. Berra Mobilya yüzlerce ürünü inceleyebileceğiniz mobilya mağazası ve Türkiye’de her eve girmeyi hedefleyen www.berramobilya.com.tr sanal mağazası ile sizleri her zaman uygun fiyatlarla hayalinizdeki ev tasarımına kavuşturmayı hedeflemektedir.

Berra Mobilya tüm çalışanları ile çözüm odaklı hizmet politikası anlayışıyla hizmet veren bir firmadır.
Yüzlerce farklı tarzda mobilya çeşidini mağazamızda ve internet sitemiz üzerinden Türkiye’nin hizmetine sunmaktayız.
Mağazamıza gelerek sektöründe tecrübeli satış danışmanlarımız ile beğenmiş olduğunuz ürünleri gezerek, alternatiflerini değerlendirerek ve dokunarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Haftanın her günü 09:00-20:00 saatleri arasında mağazamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Döşemelik ürünlerde kumaş seçeneklerinde sizlere yüzlerce alternatif kumaş ve renk seçeneği sunuyoruz, bu seçenekler sayesinde kendi kombininizi oluşturabilir, dilerseniz ücretsiz iç tasarım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.( Döşeme rengi değiştirilen ürünlerin iadesi alınmamaktadır.)

Ayrıca dilediğiniz tasarımı belirleyeceğiniz özel ölçülerde üreterek sizlerin hizmetine sunuyoruz.
Sürekli değişen teknoloji ile birlikte gelişmeyi kendine amaç ve ilke edinen firmamız için, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak ve kalite yönetim sistemi şartlarına uymak öncelikli görevimizdir.

Koltuk Takımları, Yatak Odası Takımları, Yemek Odası Takımları, Çocuk Odası Takımları, Duvar-TV üniteleri ve diğer ürünlerimiz ile siz müşterilerimizin tüm istek ve taleplerini karşılıyoruz.

Kaliteye uygun fiyatlarla sahip olmak ve ihtiyacınız olan mobilyayı satın almak için tek yapmanız gereken Berra Mobilya mağazasına gelmek ya da www.berramobilya.com.tr internet sitemizi ziyaret etmek.

WhatsApp İletişim